dopłata do odszkodowania oc

Dopłata do odszkodowania OC

Sprawdź, jak duża jest Twoja dopłata

Analiza szkody jest bezpłatna.
Dopłacamy w 48h

krok: 1 z 2

Dopłata do odszkodowania w 7 dni bez wychodzenia z domu!

  1. W 24h bezpłatnie obliczymy wysokość dopłaty do odszkodowania
  2. Dopłata do odszkodowania w 7 dni
  3. Średnia wysokość dopłaty do odszkodowania OC 2300zł

Oblicz wysokość dopłaty do odszkodowania OC

dopłata

Dopłata do odszkodowania

Pomagamy w uzyskaniu dopłaty do odszkodowania. Nie wymagamy żadnych dodatkowych opłat ani dokumentów. Wystarczy, że dostarczysz kosztorys i decyzję ubezpieczyciela, a wszystkim się zajmiemy. Otrzymasz wyższe odszkodowanie w dużo krótszym czasie. Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić.

pon.-pt. 8:00 - 18:00

Wypadki i kolizje najczęściej wiążą się z dużymi szkodami. Poszkodowani muszą oddać samochód do naprawy, często także zapłacić za holowanie, czy samochód zastępczy. Do tego dochodzą utrudnienia w codziennym życiu, gdyż kierowca nie może korzystać z własnego samochodu. Wypadek więc wiąże się z dużymi problemami. Dlatego właśnie pojawiły się odszkodowania OC. Są wypłacane są z polisy sprawcy wypadku. Ich celem jest rekompensata wszelkich szkód. Najczęściej odszkodowania wypłacane są za szkody w samochodzie. Przysługują także w przypadku uszczerbku na zdrowiu.

Kto może starać się odszkodowanie?

Dopłatę może uzyskać każdy poszkodowany kierowca, który otrzymał zbyt niskie odszkodowanie. Przysługuje ona także tym osobom, które już sprzedały samochód, albo w ogóle go nie naprawiały.
Kiedy starać się o dopłatę?
Gdy wypłacone środki nie wystarczają na naprawę icon
Po otrzymaniu decyzji icon
Po wypłacie odszkodowania icon
W ciągu 3 lat od wydania decyzji o odszkodowaniu icon

Uzyskaj wyższe odszkodowane

Jak starać się o dopłatę?

Aby otrzymać dopłatę, najpierw należy odwołać się od decyzji ubezpieczyciela. Można to zrobić, przesyłając odpowiednie pismo do TU. Należy jednak wykazać, że zaniżenie w istocie ma miejsce. Można także zwrócić się do Rzecznika Finansowego lub KNF, które mogą interweniować u ubezpieczyciela. Podmioty te nie są jednak bezpośrednio odpowiedzialne za wypłatę dopłaty. W niektórych przypadkach konieczne może być założenie sprawy sądowej.

Jakie dokumenty są konieczne?

Poszkodowany musi przedstawić kosztorys oraz decyzję ubezpieczyciela. Musi jednak wykazać, że naliczona kwota odszkodowania nie jest wystarczająca. Dlatego należy przedstawić także kosztorys niezależnego rzeczoznawcy lub wycenę z warsztatu. Jeżeli poszkodowany zdecydował się na naprawę samochodu, może przedstawić rachunki i faktury. Potwierdzają one bowiem rzeczywiście poniesione koszty. Do odwołania należy także dołączyć uzasadnienie. Przydatne mogą być też inne dokumenty związane z wypadkiem, np.: zdjęcia z miejsca zdarzenia czy zeznania świadków.

Rekompensata szkód.

Obecnie istnieją prostsze metody niż odwoływanie się od decyzji ubezpieczyciela czy sprawa sądowa. Dzięki kancelarii odszkodowawczej poszkodowany szybciej może uzyskać odszkodowanie bez wikłania się w dodatkowe procedury. To ważne, ponieważ nie musi czekać na naprawę samochodu, czy też ponosić dodatkowych kosztów związanych z jego brakiem. A podstawową rolą odszkodowania jest właśnie pokrycie wszystkich szkód i strat, którym poszkodowany nie zawinił.

Średnia ocena: 4.00

Jak to działa?

Wypełniasz

formularz weryfikacji

(to nic nie kosztuje!)

Oddzwaniamy

do Ciebie w ciągu 48h

(lub najszybciej jak to możliwe)

Weryfikujemy

twój kosztorys naprawy pojazdu

Dopłacamy

do Twojego odszkodowania średnio 2300 zł

Nie wygrasz

nie płacisz

Historie naszych klientów

Artykuły na blogu

Odszkodowanie za uraz głowy i... Helpfind - Odszkodowanie za uraz głowy i mózgu - porady dla poszkodowanych

Odszkodowanie za uraz głowy i mózgu - porady dla poszkodowanych

Jeśli osoba poszkodowana ma uraz głowy w wypadku będą się jej należeć świadczenia, które pomogą zrekompensować powstały uszczerbek. Poszkodowany musi pamiętać o niezbędnych dokumentach i jak najszybszym zgłoszeniu się do ubezpieczyciela o wypłacenie należnej rekompensaty.

Dlaczego warto ubiegać się o... Helpfind - Dlaczego warto ubiegać się o zadośćuczynienie za uszczerbek na zdrowiu

Dlaczego warto ubiegać się o zadośćuczynienie za uszczerbek na zdrowiu

Gdy ma miejsce uszczerbek na zdrowiu osoba poszkodowana nie wie, o co tak naprawdę może się ubiegać i co jej przysługuje. Dlatego w niektórych przypadkach warto skorzystać z pomocy doświadczonej kancelarii odszkodowawczej, ponieważ kwota odszkodowania może być znacznie wyższa.

Potrącenie pieszego - jakie konsekwencje... Helpfind - Potrącenie pieszego - jakie konsekwencje dla sprawcy i poszkodowanego?

Potrącenie pieszego - jakie konsekwencje dla sprawcy i poszkodowanego?

Gdy ma miejsce potrącenie pieszego ma on prawo do ubiegania się o stosowne odszkodowanie, które powinno zrekompensować ból i poniesiony uszczerbek na zdrowiu. Odszkodowanie zostanie wtedy wypłacone z polisy OC sprawcy zdarzenia. Pieszy może oprócz tego ubiegać się o inne świadczenia.

Korzyści, które dostajesz

bez zobowiązań

BEZ ZOBOWIĄZAŃ

Skorzystanie z bezpłatnej analizy do niczego Cię nie zobowiązuje. Nasza współpraca z Klientem musi opierać się na zaufaniu i poszanowaniu decyzji - takie mamy zasady.

bezpłatna weryfikacja

BEZPŁATNA WERYFIKACJA

Na żadnym etapie nie wymagamy opłat. Chcemy, aby każdy nasz Klient ponosił jak najmniejsze koszty. Kontakt z nami jest darmowy, tak samo jak wypełnienie formularza, a następnie jego analiza.

polityka

POLITYKA "ZERO SPAMU"

Nie musisz obawiać się o bezpieczeństwo swoje i swoich danych. Nie przekazujemy ich bez Twojej zgody. Twoje dane potrzebne nam są tylko do kontaktu. Nie rozsyłamy spamu, ani innych niepożądanych wiadomości.

bezpieczeństwo

BEZPIECZEŃSTWO

Jesteśmy niezależnym ekspertem. Dzięki temu działamy zawsze na korzyść poszkodowanego. Zaufaj nam i skorzystaj z naszego doświadczenia oraz kompleksowej wiedzy.

Tylko jeden krok dzieli Cię od odszkodowania Sprawdź