Dopłata do odszkodowania OC

Dopłata do odszkodowania OC w 7 dni bez wychodzenia z domu!

  1. W 24h bezpłatnie obliczymy wysokość dopłaty do odszkodowania
  2. Dopłata do odszkodowania w 7 dni
  3. Średnia wysokość dopłaty do odszkodowania OC 2300zł

Oblicz wysokość dopłaty do odszkodowania OC

Dopłata do odszkodowania OC poszkodowany może mieć więcej

Czy wiesz, że...

w 24h

bezpłatnie obliczymy wysokość dopłaty do odszkodowania

2 300,00 zł

tyle wynosi średnia wysokość dopłaty do odszkodowania OC

7 dni

Dopłacamy do odszkodowań w 7 dni

Sprawdź czy Ubezpieczyciel zaniżył Twoje odszkodowanie OC

krok: 1 z 2

Jak to działa?

Wypełniasz

formularz weryfikacji

(to nic nie kosztuje!)

Oddzwaniamy

do Ciebie w ciągu 48h

(lub najszybciej jak to możliwe)

Weryfikujemy

twój kosztorys naprawy pojazdu

Dopłacamy

do Twojego odszkodowania średnio 2300 zł

Nie wygrasz

nie płacisz

Klienci o helpfind.pl

Za darmo, bezpiecznie i bez zobowiązań

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Jesteśmy niezależnym ekspertem. Dzięki temu działamy zawsze na korzyść poszkodowanego. Zaufaj nam i skorzystaj z naszego doświadczenia oraz kompleksowej wiedzy.

Bezpłatnie

Bezpłatnie

Na żadnym etapie nie wymagamy opłat. Chcemy, aby każdy nasz Klient ponosił jak najmniejsze koszty. Kontakt z nami jest darmowy, tak samo jak wypełnienie formularza, a następnie jego analiza.

Bez zobowiązań

Bez zobowiązań

Skorzystanie z bezpłatnej analizy do niczego Cię nie zobowiązuje. Nasza współpraca z Klientem musi opierać się na zaufaniu i poszanowaniu decyzji - takie mamy zasady.

Polityka zero spamu

Polityka "zero spamu"

Nie musisz obawiać się o bezpieczeństwo swoje i swoich danych. Nie przekazujemy ich bez Twojej zgody. Twoje dane potrzebne nam są tylko do kontaktu. Nie rozsyłamy spamu, ani innych niepożądanych wiadomości.

Efektem każdego procesu likwidacji szkody jest odszkodowanie. Dzięki niemu poszkodowany kierowca może naprawić samochód, czy zapłacić za wynajem samochodu zastępczego. Wydaje się to całkowicie naturalne. Także wedle prawnej definicji odszkodowanie ma być rekompensatą za szkody. Musi być ona pełna, czyli pokrywać każdą szkodę. Mimo tego ubezpieczyciele nagminnie wypłacają niższe odszkodowania. Radą na to może być dopłata do odszkodowania OC. Na czym to polega? Poszkodowany nawet po otrzymaniu odszkodowania może ubiegać się o większą kwotę. Jeżeli poszkodowany chce to zrobić samodzielnie, musi odwołać się od decyzji ubezpieczyciela i wskazać satysfakcjonującą kwotę odszkodowania. W rzadszych przypadkach konieczny jest pozew sądowy. Wiele nieco obawia się dalszych procedur, inni najczęściej nie wiedzą o przysługujących im prawach. Każdy, kto podejrzewa, że zaniżono jego odszkodowanie ma jeszcze jedno rozwiązanie. Kancelaria odszkodowawcza. Dzięki temu poszkodowani otrzymują szybciej wyższe odszkodowanie. Unikają też w ten sposób prawnych przepychanek z ubezpieczycielem.
bezpłatny przewodnik

Przewodnik

Wyższe Odszkodowanie

pobierz
za darmo

Przewodnik