/

Urazy
Odszkodowania za urazy. Rekompensaty za obrażenia powypadkowe.

Odszkodowania za urazy. Rekompensaty za obrażenia powypadkowe.

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś urazu, to sprawdź czy należy Ci się dodatkowe odszkodowanie.

Odszkodowanie za złamane żebro może Ci przysługiwać, jeśli masz złamane co najmniej 2 żebra. Pomagamy uzyskać takie odszkodowanie z OC.

Sprawdź

Odszkodowanie za złamanie ręki może Ci przysługiwać bardzo wysokiej kwocie. Podpowiadamy, co musisz zrobić, żeby uzyskać należne Ci pieniądze.

Sprawdź

Odszkodowanie za skręcenie kostki może Ci przysługiwać, jeśli do wypadku nie doszło z Twojej winy. Podpowiadamy, ile możesz dostać i jak je uzyskać.

Sprawdź

Odszkodowanie za złamany palec może być wysokie, ale tylko w przypadku poważnych urazów. Wyjaśniamy, kiedy możesz się o nie starać i pomagamy.

Sprawdź

Odszkodowanie za złamaną nogę może Ci przysługiwać, jeśli osoba trzecia doprowadziła do jej złamania. Podpowiadamy, jak uzyskać to odszkodowanie.

Sprawdź

Odszkodowanie za złamany nos może przysługiwać po wypadku, który spowodowała osoba trzecia. Pokazujemy, jak je uzyskać i pomagamy w tym.

Sprawdź

Złamany obojczyk to odszkodowanie w wysokiej kwocie. Wyjaśniamy, kiedy możesz się o nie starać i pomagamy je uzyskać.

Sprawdź

Odszkodowanie za skręcenie kolana może być bardzo wysokie. Wyjaśniamy, ile możesz dostać, a także pomagamy uzyskać takie odszkodowanie.

Sprawdź

Odszkodowanie za złamanie może być wyższe lub niższe, w zależności od rozmiaru i rodzaju złamania. Wyjaśniamy, jak możesz je uzyskać.

Sprawdź

Smagnięcie biczem – odszkodowanie za taki uraz może być całkiem wysokie. Wyjaśniamy, co musisz zrobić, żeby je uzyskać w należnej Ci kwocie.

Sprawdź

Uraz kręgosłupa może być bardzo poważny. Im większy wpływ urazu na Twoje życie, tym wyższa kwota odszkodowania. Pomagamy je uzyskać.

Sprawdź

Uraz kręgosłupa szyjnego wiąże się z wypłatą odszkodowania, jeśli do wypadku doszło z winy osoby trzeciej. Dowiedz się, jak je uzyskać.

Sprawdź

Uszczerbek na zdrowiu doznany po wypadku uprawnia Cię do zadośćuczynienia za doznaną krzywdę i odszkodowania. Pokazujemy, jak je uzyskać.

Sprawdź

Tylko jeden krok dzieli Cię od odszkodowania lub renty

Prześlij do nas swoje dokumenty i zaczekaj na darmową analizę swojej sprawy.

Bezpłatna analiza dokumentacji

Opieka eksperta

Sprawne i skuteczne dochodzenie roszczeń

Bogate doświadczenie naszych pracowników

Bezpłatna analiza 0 zł

Zgłoś sprawę on-line