Dokumenty do pobrania - bez zbędnych formalności i całkowicie za darmo

Potrzebujesz wzoru dokumentu dot. odszkodowania? Przygotowaliśmy dla Ciebie listę przydatnych dokumentów do pobrania.

Sprawdź wysokość odszkodowania

Zaniżony kosztorys pojazdu

Umowa kupna sprzedaży samochodu – pobierz wzór dokumentu pdf

Umowa kupna sprzedaży samochodu to podstawowy dokument, który potwierdza zmianę właściciela pojazdu. Pobierz gotowy wzór dokumentu w trzech formatach do druku.Umowa kupna auta to bardzo popularny dokument. W Polsce co roku sprzedaje się milion używanych aut. Każda transakcja wymaga umowy.

Odwołanie od decyzji ubezpieczyciela wzór — Dokument do pobrania

Odwołanie od decyzji ubezpieczyciela wzór to najczęściej jedyna, możliwa droga do uzyskania wyższego odszkodowania. Pobierz gotowy wzór odwołania. Aby udowodnić błąd popełniony przez Towarzystwo Ubezpieczeniowe, należy przede wszystkim oprzeć się na opiniach czy kosztorysach i innych dokumentach.

Odwołanie od decyzji PZU — Gotowy dokument do pobrania

Odwołanie od decyzji PZU będzie konieczne, jeżeli wartość rynkowa pojazdu w opinii poszkodowanego, została zaniżona. Pobierz gotowy wzór tego dokumentu. W tym konkretnym przypadku poszkodowany będzie mógł odwołać się od niepoprawnie naliczonej kwoty, która stanowi wartość handlową pojazdu.

Umowa sprzedaży samochodu – Gotowy dokument do pobrania

Umowa sprzedaży samochodu to dokument potwierdzający nabycie pojazdu przez kupującego. Przeczytaj na co zwrócić uwagę przy jej sporządzaniu. Jest to kluczowy dokument dla obu stron. Staranność sprawia, że dokument będzie ważny i zabezpieczy Cię przed przykrymi konsekwencjami. Sprawdź nasze wskazówki

Wniosek o odszkodowanie wzór — Gotowy dokument do pobrania

Wniosek o odszkodowanie wzór jest wymagany w każdym przypadku wystąpienia szkody, za którą należy się wypłata odszkodowania. Pobierz gotowy wzór wniosku.Aby móc wnosić o wypłatę pieniędzy za wypadek komunikacyjny, należy sporządzić odpowiednie pismo. Następnie wysłać je pod adres TU.

Szkoda całkowita odwołanie – Gotowy dokument do pobrania

Szkoda całkowita odwołanie od takiej decyzji, może przynieść wymierny rezultat, w postaci większego odszkodowania. Sprawdź, jak napisać takie odwołanie. Uzyskaj najważniejsze informacje oraz dodatkową wiedzę. To wszystko pozwoli Ci ubiegać się o więcej pieniędzy od ubezpieczyciela.

Odwołanie od odszkodowania — Pobierz gotowy wzór dokumentu

Odwołanie od odszkodowania to niekiedy jedyna droga, aby uzyskać wystarczające na pokrycie wszystkich kosztów naprawy – odszkodowania. Pobierz gotowy wzór. Coraz częściej poszkodowani w zdarzeniach komunikacyjnych, otrzymują zaniżone odszkodowanie. Przygotowaliśmy dla Ciebie bezpłatny dokument

Oświadczenie właściciela przedmiotu szkody o odliczeniu podatku VAT

Oświadczenie właściciela przedmiotu szkody o odliczeniu podatku VAT to przydatny dokument po zakończonej naprawie kosztorysowej. Pobierz gotowy wzór dokumentu. Likwidacja szkody na pojeździe z ubezpieczenia OC może przebiegać na dwa sposoby. Bardzo ważna w obu przypadkach jest kwestia podatkowa

Umowa darowizny pojazdu | Wzór umowy

Umowa darowizny pojazdu – dowiedz się, jak prawidłowo ją wypełnić i kiedy należy zapłacić podatek od darowizny. Możesz także bezpłatnie pobrać wzór umowy w PDF. Przekazywanie samochodu za darmo jest bardzo powszechne, szczególnie w kręgach rodzinnych. Dzięki temu można otrzymać auto bez opłat

Prosta umowa kupna sprzedaży samochodu | Pobierz umowę w PDF

Prosta umowa kupna sprzedaży samochodu – sprawdź nasz poradnik i zapoznaj się z ważnymi wskazówkami. Możesz pobrać bezpłatnie wzór umowy w trzech formatach. Dzięki temu zyskasz uniwersalny wzór przydatny przy każdej transakcji kupna-sprzedaży. Pobierz wzór zgodny z obowiązującymi standardami prawa

Umowa darowizny samochodu | Pobierz bezpłatnie wzór umowy

Umowa darowizny samochodu jest względnie prostym dokumentem. Sprawdź, jak prawidłowo go wypełnić. Możesz stąd bezpłatnie pobrać wzór takiej umowy w formacie PDF. Dokument potwierdzający przeniesienie własności może zostać sporządzony w obecności notariusza, za co trzeba zapłacić. Ma to swoje zalety

Wniosek o wyrejestrowanie pojazdu – Pobierz dokument w PDF

Wniosek o wyrejestrowanie pojazdu do pobrania bezpłatnie w formacie PDF, DOC lub DOCX. Czytaj również porady na temat procedury wyrejestrowania samochodu. Obowiązek wycofania samochodu z rejestru mają osoby, które padły ofiarą kradzieży auta lub przekazały samochód do złomowania (demontażu).

Wniosek o odszkodowanie z tytułu wypadku przy pracy do pobrania

Wniosek o odszkodowanie z tytułu wypadku przy pracy. Dowiedz się, jak prawidłowo wypełnić dokument i o czym musisz pamiętać. Służymy radą i podpowiadamy, jakie dodatkowe dokumenty należy złożyć i gdzie. Dowiedz się wszystko o odszkodowaniu po wypadku w pracy. Pobierz bezpłatnie wzór dokumentu.

Karta wypadku przy pracy | Pobierz bezpłatnie wzór dokumentu

Karta wypadku przy pracy jest wymaganym dokumentem, aby móc ubiegać się wypłatę odszkodowania. W przeciwieństwie do protokołu powypadkowego, karta wypadku dotyczy osób, które nie nawiązały stosunku pracy z pracodawcą. Dokument ten należy sporządzić w ciągu 14 dni od chwili zgłoszenia wypadku.

Zgłoszenie wypadku przy pracy pracownika | Wzór dokumentu

Zgłoszenie wypadku przy pracy pracownika należy sporządzić niezwłocznie po wystąpieniu zdarzenia. Zarówno pracownik, jak i każdy świadek wypadku ma obowiązek poinformowania pracodawcy o wystąpieniu takiego zdarzenia. Sprawdź, jak prawidłowo wypełnić zgłoszenie wypadku i pobierz wzór dokumentu.

Oświadczenie o wypadku w pracy | Pobierz szablon dokumentu

Oświadczenie o wypadku w pracy najlepiej przedstawić w formie pisemnej. Obowiązek powiadomienia pracodawcy o zdarzeniu, należy do samego poszkodowanego oraz świadków wypadku. Przygotowaliśmy dla Ciebie bezpłatny wzór oświadczenia do pobrania w trzech formatach oraz instrukcję jego wypełnienia.

Karta wypadku do pobrania. Sprawdź, jak wypełnić dokument.

Karta wypadku jest odpowiednikiem protokołu powypadkowego i dotyczy ona osób zatrudnionych na podstawie innej niż umowa o pracę. Wzór tego dokumentu jest ściśle określony przez prawo. Możesz pobrać go bezpłatnie z naszej strony. Zapoznaj się również z ważnymi informacjami na temat wypadku przy pracy

Odmowa wypłaty odszkodowania odwołanie wzór – Pobierz pismo.

Odmowa wypłaty odszkodowania odwołanie wzór to niezbędny dokument aby podważyć decyzję wydaną przez ubezpieczyciela. Poszkodowany ma prawo odwołać się w ciągu 3 lat od dnia otrzymania decyzji. Sprawdź, jak prawidłowo napisać pismo odwołujące. Przygotowaliśmy również wzór dokumentu do pobrania.

Protokół ustalenia okoliczności i przyczyn wypadku przy pracy

Protokół ustalenia okoliczności i przyczyn wypadku przy pracy jest sporządzany przez zespół powypadkowy. Dokument ten jest niezbędny, aby móc ubiegać się o wypłatę świadczeń z ZUS oraz ubezpieczyciela pracodawcy. Dowiedz się, jak wypełnić protokół powypadkowy. Możesz pobrać bezpłatny wzór dokumentu.

Pozew o zadośćuczynienie za doznaną krzywdę wzór do pobrania

Pozew o zadośćuczynienie za doznaną krzywdę wzór powinien sporządzić poszkodowany lub osoba uprawniona do otrzymania tego świadczenia. Zadośćuczynienie to specjalny rodzaj świadczenia, który powinien zrekompensować doznane szkody niematerialne. Sprawdź, jak należy sporządzić taki dokument.

Dlaczego Helpfind?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Jesteśmy niezależnym ekspertem. Dzięki temu działamy zawsze na korzyść poszkodowanego. Zaufaj nam i skorzystaj z naszego doświadczenia oraz kompleksowej wiedzy.
bezpłatnie

bezpłatnie

Na żadnym etapie nie wymagamy opłat. Chcemy, aby każdy nasz klient ponosił jak najmniejsze koszty. Kontakt z nami jest darmowy, tak samo jak wypełnienie formularza, a następnie jego analiza.
bez zobowiązań

bez zobowiązań

Skorzystanie z bezpłatnej analizy do niczego Cię nie zobowiązuje. Nasza współpraca z klientem musi opierać się na zaufaniu i poszanowaniu decyzji - takie mamy zasady.
polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie musisz się obawiać o bezpieczeństwo swoje i swoich danych. Nie przekazujemy ich bez Twojej zgody. Twoje dane potrzebne nam są tylko do kontaktu. Nie rozsyłamy spamu, ani innych niepożądanych wiadomości.
bezpłatny przewodnik

Przewodnik

Wyższe Odszkodowanie

pobierz
za darmo

Przewodnik