Dopłaty do odszkodowań - możesz uzyskać więcej. Wypełnij formularz

Miałeś szkodę w ciągu ostatnich 3 lat? Sprawdź za darmo, czy otrzymałeś zaniżone odszkodowanie z OC sprawcy wypadku

Sprawdź wysokość odszkodowania

Zaniżony kosztorys pojazdu

Odkup odszkodowania OC | Skup odszkodowań OC dla kierowcy

Poszkodowany kierowca może wystąpić o odkup odszkodowania OC. Przez skup odszkodowań OC może on zyskać dodatkowe pieniądze na naprawę swojego auta.

Odkup szkody OC | Skup szkód OC dla poszkodowanego kierowcy

Jako poszkodowany kierowca możesz liczyć na odkup szkody oc. Przysługuje Ci także skup szkód oc, dzięki któremu zyskasz dodatkową dopłatę na swój samochód.

Odszkodowania OC łatwo dostać. Odszkodowanie OC jest popularne

Gdy dojdzie do wypadku, osoba poszkodowana może dochodzić odszkodowania OC. Straty za wszystkie szkody pokryje odszkodowanie OC, które musi posiadać kierowca.

Szkoda OC i sprawdź swoje odszkodowanie już teraz

Szkoda OC wielu kierowcom kojarzy się z dodatkowymi kosztami, jakie będą musieli ponieść. Często nie wiedzą o przysługującym im dodatkowych usługach, które ubezpieczyciel jest zobowiązany wypełnić. Dodatkowe świadczenia przyznawane są po złożeniu kolejnych wniosków przez poszkodowanego.

Zaniżony kosztorys możesz uzyskać więcej

Zaniżony kosztorys nie musi oznaczać dla poszkodowanego strat. Powinien on wystąpić do ubezpieczyciela o należne mu odszkodowanie. Niezbędna dokumentacja pomoże i znacznie przyśpieszy cały proces. Osoba poszkodowana powinna o nią zadbać na jak najwcześniejszym etapie postępowania.

Dlaczego Helpfind?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.
bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.
bez zobowiązań

bez zobowiązań

W dowolnym momencie jako nasz klient możesz zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.
polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.
bezpłatny przewodnik

Przewodnik

Dochodzenie odszkodowań

pobierz
za darmo

Przewodnik