Odszkodowania Bielsk Podlaski, uzyskaj odszkodowanie w Bielsku Podlaskim

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Jak uzyskać odszkodowanie?

Co jest najważniejszym warunkiem uzyskania odszkodowania? - Można je otrzymać, w przypadku szkody spowodowanej przez inną osobę lub podmiot. Ma ono a za zadanie pokryć wszystkie straty. Można je podzielić na 3 kategorie:

  • straty materialne

  • straty osobowe

  • straty niematerialne

Wynika z tego, że możesz uzyskać odszkodowanie za swoje odniesione rany i inne obrażenia. Jeżeli wypadek spowoduje trwałe inwalidztwo lub chorobę, możesz starać się o rentę. Ale to nie wszystko. Poszkodowany, zwłaszcza w ciężkich wypadkach należy się zadośćuczynienie za doznane cierpienia.

Jak można zatem zauważyć, system odszkodowań jest nieco bardziej skomplikowany, niż początkowo może się wydawać. Ważne jest więc, by zwiększać swoją wiedzę na tym polu. Mimo to własne informacje mogą nie wystarczyć, zwłaszcza przy trudnych sprawach. Wtedy warto skontaktować się z kancelarią odszkodowawczą.

Jak kancelarie uzyskują odszkodowanie?

Jest to firma działająca niezależnie od ubezpieczyciela. Pracujący tu specjaliści wszystkie dostępne dokumenty i wiedzą dokładnie, gdzie występują błędy. Najczęściej problemy pojawiają się przy kosztorysach. Można zazwyczaj zauważyć zaniżenia cen części zamiennych i stosowanie niedozwolonej obecnie amortyzacji. Często zaniżone są także koszty robocizny. Ubezpieczyciele bowiem najczęściej stosują najniższe stawki zamiast tych ukształtowanych przez lokalny rynek.

Po analizie następuje odwołanie i negocjacje z ubezpieczycielem. Dzięki dokumentacji i odpowiedniej wiedzy prawnej przedstawicielom kancelarii łatwiej jest uzyskać odszkodowanie niż przeciętnemu poszkodowanemu.  Część firm stosuje także odkup szkody, dzięki czemu poszkodowany może uzyskać szybciej swoje pieniądze.

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Bielska Podlaskiego

Nasz oddział w Bielsku Podlaskim

helpfind

Oddział w Bielsku Podlaskim
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830