Odszkodowania Brzeg, uzyskaj odszkodowanie w Brzegu

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Jak przebiega likwidacja szkody?

O czym trzeba pamiętać starając się o odszkodwanie w Brzegu? Jest kilka elementów, które są niezwykle ważne i dzięki którym likwidacja szkody stanie szybsza, a odszkodowanie wyższe. Warto także na bieżąco monitorować sprawę i dowiadywać się, na jakim jest etapie. Dzięki temu można uniknąć przykrych niespodzianek.

Każdy poszkodowany powinien wiedzieć, że likwidacja szkody to proces, których składa się z kilku etapów:

  • zgłoszenie szkody

  • wizyta rzeczoznawcy

  • sporządzenie kosztorysu

  • decyzja ubezpieczyciela

  • wypłata odszkodowania

Pierwszym etapem jest zgłoszenie szkody. Można tego dokonać jeszcze na miejscu zdarzenia. Najpierw należy przekazać podstawowe informacje dotyczące wypadku, sprawcy, poszkodowanego i co najważniejsze — szkód. Następnie poszkodowany musi przekazać dokumenty, np.: oświadczenie sprawcy.

Na podstawie przekazanych informacji ubezpieczyciel bada sprawę i wysyła rzeczoznawcę. To on dokładnie sprawdza, do jakich szkód doszło i ile wyniesie ich naprawa. Następnie sporządza kosztorys, który jest pisemnym dokumentem potwierdzającym koszty napraw. Na jego podstawie ubezpieczyciel wydaje decyzję i wypłaca odszkodowanie.

Jak uzyskać pomoc?

Niestety, na każdym z etapów likwidacji szkody może dojść do problemów. Powszechne jest także zaniżanie kosztorysu i odszkodowania w mieście Brzeg

Poszkodowany może samodzielnie, w zależności od sytuacji, wysyłać ponaglenia lub odwołać się od decyzji ubezpieczyciela. Często jednak konieczna jest wiedza prawnicza, a także zgromadzenie dodatkowej dokumentacji. Może to być problematyczne. Dlatego coraz większą popularnością cieszą się kancelarie odszkodowawcze, które same wchodzą w spór z ubezpieczycielem. Poszkodowany w takim przypadku nie musi się niczym martwić — wystarczy, że przekaże wymagane dokumenty i poczekać na właściwe odszkodowanie.

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Brzegu

Nasz oddział w Brzegu

helpfind

Oddział w Brzegu
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830