Odszkodowania Dąbrowa Górnicza, uzyskaj odszkodowanie w Dąbrowie Górniczej

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Kto może uzyskać odszkodowanie w Dąbrowie Górniczej?

Czy wypadek komunikacyjny to tylko taki w którym udział brały tylko auta? Nie, na drodze może dojść do różnych wypadków. Często wśród ofiar są nie tylko kierowcy, ale piesi i rowerzyści. Poszkodowany w takim przypadku również może uzyskać odszkodowanie z komunikacyjnego OC. Jedynym warunkiem jest status poszkodowanego, Jeżeli pieszy lub rowerzysta spowodował wypadek, np.: poprzez wtargnięcie na jezdnię, to nie może uzyskać odszkodowania.

Jak przebiega wypłata odszkodowania Dąbrowa Górnicza?

Jak kierowca, rowerzysta lub pieszy mogą starać się o odszkodowanie j? Na początku najważniejsze jest, aby uzyskać informację o ubezpieczeniu. Sprawca powinien udzielić informacji o numerze polisy, a także podać dane swojego TU. Sprawca powinien także podpisać oświadczenie sprawcy, które wyjaśnia wszystkie okoliczności zdarzenia, a także zawiera dane zarówno sprawcy, jak i poszkodowanego. Jeżeli jednak ktoś ucierpiał i na miejscu pojawiła się karetka, to konieczne jest także wezwanie policji. Wówczas sporządzi ona notatkę, która również trafi do zakładu ubezpieczeń.

Ubezpieczyciel analizuje dostępne dokumenty, a także w zależności od rodzaju strat przysyła rzeczoznawcę lub organizuje komisję lekarską. Rzeczoznawca sprawdza szkody w pojeździe i sporządza kosztorys. Lekarz zaś dokonuje badania i określa uszczerbek na zdrowiu. Na koniec ubezpieczyciel wypłaca stosowne odszkodowanie

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Dąbrowy Górniczej

Nasz oddział w Dąbrowie Górniczej

helpfind

Oddział w Dąbrowie Górniczej
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830