Odszkodowania Dzierżoniów, uzyskaj odszkodowanie w Dzierżoniowie

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Uzyskiwanie odszkodowania Dzierżoniów

Co może uzyskać poszkodowany w wypadku komunikacyjnym? Odszkodowanie — powie większość. W rzeczywistości jest to tylko jeden z wielu dostępnych świadczeń. Jego podstawowym zadaniem jest wyrównanie wszystkich strat materialnych. Odszkodowanie w Dzierżoniowie odpowiada kosztom naprawy samochodu.

Poszkodowani mogą uzyskać nie tylko odszkodowanie za samochód, ale także odszkodowanie za straty osobowe. Oznacza to, że poszkodowany może uzyskać pieniądze za uszczerbek na zdrowiu.

Zwrot kosztów

Poszkodowani mogą uzyskać także zwrot kosztów leczenia, dodatkowej opieki, czy nawet dojazdów do placówek medycznych, Konieczne jest jednak przedstawienie rachunków potwierdzających wydatki. Obecnie ubezpieczyciele mogą pokryć także koszty leczenia prywatnego — jeżeli wydatki na to leczenie były konieczne i celowe.

Ubezpieczyciel zwraca także koszt wynajmu pojazdu zastępczego. Zwrot powinien obejmować okres od dnia wypadku aż do dnia naprawy samochodu bądź kupna nowego (w przypadku szkody całkowitej). Warto jednak zwrócić uwagę, iż ubezpieczyciel zwraca jedynie koszty wynajmu samochodu w tej samej klasie, co uszkodzony samochód. Koszty wynajmu nie powinny także odbiegać od przeciętnych stawek na rynku lokalnym. Jeżeli uszkodzony samochód nie nadaje się do jazdy, ubezpieczyciel pokrywa również koszty holowania.

Zadośćuczynienie

Ostatnim świadczeniem należnym poszkodowanym jest zadośćuczynienie. Można je uzyskać za straty niematerialne, jak ból i cierpienie związane z wypadkiem i leczeniem. Wysokość zadośćuczynienia jest uzależniona od obrażeń i ich wpływu na dalsze życie poszkodowanego.

Pomoc przy uzyskiwaniu świadczeń

Okazuje się więc, że poszkodowany może uzyskać różne świadczenia. Co ważne, wypłata jednego nie ma wpływu na inne. Więc jeden poszkodowany, w zależności od potrzeb, może uzyskać kilka świadczeń. Często jednak poszkodowani nie wiedzą, o co mogą się starać. Specjaliści z kancelarii odszkodowawczej sprawdzają dokładnie, jakie świadczenia są możliwe, a następnie w imieniu poszkodowanego uzyskują właściwe kwoty. Dzięki temu uzyskanie odszkodowania staje się prostsze.

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Dzierżoniowa

Nasz oddział w Dzierżoniowie

helpfind

Oddział w Dzierżoniowie
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830