Odszkodowania Golub-Dobrzyń, uzyskaj odszkodowanie w Golubiu-Dobrzyniu

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Czym jest odszkodowanie za szkody na mieniu?

Poszkodowani mogą otrzymać różne rodzaje odszkodowań i najróżniejsze świadczenia.  Wynika to z rodzaju szkód, jakich może doznać poszkodowany. Jedną z nich jest szkoda na mieniu. Co dokładnie obejmuje i jak można uzyskać odszkodowanie?

Szkoda na mieniu nazywana również szkodą majątkową to każda szkoda wyrządzona w przedmiotach lub innej własności należącej do poszkodowanego. Obecnie ubezpieczyciele z tego tytułu najczęściej likwidują szkody w samochodach oraz w mieszkaniach lub domach.

O odszkodowanie za zniszczony samochód można się starać od ubezpieczyciela sprawcy. Musi on jedynie podpisać oświadczenie i przekazać numer polisy. Wówczas poszkodowany może zgłosić szkodę. Po tym następuje likwidacja szkody. Rzeczoznawca dokonuje oględzin i sporządza kosztorys, na podstawie którego wypłacane jest odszkodowanie

Podobnie wygląda sytuacja w przypadku szkody w mieszkaniu, np.: po zalaniu. Tutaj również właściciel może starać się o odszkodowanie z OC sprawcy. Musi on jednak posiadać stosowną polisę, która nie jest obowiązkowa. W ciągu kilku dni od zgłoszenia szkody na miejscu pojawia się rzeczoznawca. Sprawdza on do jakich szkód doszło, a następnie szacuje wartość naprawy.

Kto pomaga w uzyskiwaniu odszkodowania Golub-Dobrzyń?

Przy tej szkodzie często dochodzi do pomyłek przy szacowaniu kosztów naprawy. Ubezpieczyciel może też podważyć niektóre szkody. W takich przypadkach warto skorzystać z usług kancelarii odszkodowawczej. Pracujący tam specjaliści opierając się na właściwych przepisach prawnych są w stanie uzyskać właściwe odszkodowanie.

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Golubia-Dobrzynia

Nasz oddział w Golubiu-Dobrzyniu

helpfind

Oddział w Golubiu-Dobrzyniu
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830