Odszkodowania Gorlice, uzyskaj odszkodowanie w Gorlicach

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Od kogo starać się o odszkodowanie?

Poszkodowani mogą starać się o odszkodowanie w wielu różnych sytuacjach. Istnieją też różne polisy, dzięki którym możliwe jest uzyskanie odszkodowania. Najczęściej poszkodowani uzyskują odszkodowanie z polisy OC sprawcy. To sprawia, że mogą pokryć szkody, mimo że sami nie posiadają żadnego ubezpieczenia. W tym przypadku jednak musi być sprawca wypadku, który ma odpowiednią polisę.

Najpopularniejszą polisą OC to obowiązkowe ubezpieczenie pojazdów. Dzięki temu każdy poszkodowany w wyniku wypadku samochodowego może uzyskać odszkodowanie. Jest ono wypłacane zarówno za straty majątkowe, jak i osobowe. To oznacza, że odszkodowanie można uzyskać zarówno, gdy zostanie uszkodzony samochód, jak i wtedy, gdy poszkodowany dozna obrażeń.

Polisa OC obowiązuje także rolników. Dzięki temu każdy, kto doznał szkody na terenie gospodarstwa rolnego lub została ona wyrządzona przez rolnika, to może uzyskać stosowne odszkodowanie. Sam poszkodowany nie musi być rolnikiem, aby uzyskać takie świadczenie.

OC mogą wykupić także inne podmioty, choć nie jest to obowiązkowe. Może tak być w przypadku pracodawcy, czy ubezpieczenia mieszkania. Znacznie to ułatwia uzyskiwanie środków na naprawę szkód.

Gdzie uzyskać pomoc?

Poszkodowani mogą napotkać na wiele problemów, niezależnie od rodzaju polisy. Ubezpieczyciele mogą odmówić wypłaty odszkodowania lub wypłacić zaniżone odszkodowanie. W takich przypadkach można zwrócić się o pomoc do kancelarii odszkodowawczej. Specjaliści sprawdzą, jaka powinna być właściwa kwota odszkodowania, a następnie będą ją negocjować z ubezpieczycielem.

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Gorlic

Nasz oddział w Gorlicach

helpfind

Oddział w Gorlicach
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830