Odszkodowania Gryfino, uzyskaj odszkodowanie w Gryfinie

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Co zrobić, gdy ubezpieczyciel wypłaci za niskie odszkodowanie?

Poszkodowani bardzo często uzyskują odszkodowanie, które nie wystarcza na pokrycie szkód. W ten sposób muszą oni dopłacać do naprawy samochodu. Zdarza jednak, że koszta są tak duże, że poszkodowani rezygnują z naprawy lub sprzedają samochód w stanie uszkodzonym. To generuje kolejne straty.

Istnieje jednak kilka sposobów, dzięki którym poszkodowani mogą uzyskać więcej pieniędzy od ubezpieczyciela. Najczęściej walka o dopłatę rozpoczyna się od odwołania od decyzji ubezpieczyciela. W dokumencie tym należy zawrzeć:

  • swoje stanowisko

  • kwotę właściwego odszkodowania

  • uzasadnienie

Niestety, ubezpieczyciel nie ma obowiązku przychylić się do żądań poszkodowanego. Dlatego wiele odwołań jest odrzucanych.

Kolejnym krokiem może być złożenie pozwu w sądzie. Tutaj już ubezpieczyciel musi zastosować się do wyroku. W pozwie powinna być zawarta kwota roszczeń. Należy także dołączyć dowody potwierdzające zasadność żądanej kwoty. Konieczne jest także wniesienie opłaty sądowej. Jeżeli jednak sąd przyzna odszkodowanie, to opłaty zostaną zwrócone. Dodatkowo to kwoty odszkodowania zostaną doliczone odsetki za zwłokę.

Kancelaria odszkodowawcza jako alternatywa

Dzięki pomocy specjalistów z kancelarii odszkodowawczej można uzyskać odszkodowanie szybciej i pewniej. Wszystkie dokumenty i argumenty są przygotowywane w profesjonalny sposób, dzięki czemu jest większa szansa na wyższe odszkodowanie. Kancelarie proponują także odkup szkody, dzięki czemu pieniądze są wypłacane znacznie szybciej.


 

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Gryfina

Nasz oddział w Gryfinie

helpfind

Oddział w Gryfinie
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830