Odszkodowania Kępno, uzyskaj odszkodowanie w Kępnie

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Na jakie świadczenia mogą liczyć poszkodowani?

Na początku trzeba wziąć pod uwagę rodzaj polisy ubezpieczeniowej. Rodzaje oraz kwoty świadczeń będą różnić się, w przypadku polisy OC i NNW. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej opiera się o funkcjonujące w danym kraju prawo, a wszelkiego rodzaju ubezpieczenia dobrowolne takie jak NNW czy AC, są natomiast zawierane na indywidualnych warunkach.

W pierwszym przypadku poszkodowani mogą zgodnie z prawem ubiegać się m.in. o odszkodowanie i zadośćuczynienie, czyli specjalną formę rekompensaty za poniesione szkody osobowe, takie jak ból czy cierpienie. Ponadto może im zostać przyznana specjalna renta. Wszystko zależne jest od konkretnej sprawy.

Osobiście czy z kancelarią?

Poszkodowani mogą dochodzić odszkodowania i pozostałych świadczeń od ubezpieczyciela na dwa sposoby. Najbardziej oczywistym jest prowadzenie sprawy osobiście, czyli sporządzanie pism i utrzymywanie kontaktu z ubezpieczycielem na własną rękę. Drugim rozwiązaniem jest natomiast skorzystanie z pomocy kancelarii odszkodowawczej, czyli firmy, która specjalizuje się w uzyskiwaniu świadczeń powypadkowych. Przejmują one wszelkie obowiązki pokrzywdzonego względem zakładu ubezpieczeń i kompleksowo prowadzą całą sprawę. Minusem tego rozwiązania jest konieczność zapłaty prowizji po wygranej sprawie. Niemniej jednak, pomoc firm odszkodowawczych to niekiedy jedyna możliwość aby pozyskać jakiekolwiek środki od ubezpieczyciela. Jeżeli masz pytania lub problem z uzyskaniem odszkodowania Kępno czy w innej miejscowości – skontaktuj się z nami.

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Kępna

Nasz oddział w Kępnie

helpfind

Oddział w Kępnie
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830