Odszkodowania Kolno, uzyskaj odszkodowanie w Kolnie

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Jak uzyskać wysokie odszkodowanie w Kolnie?

Rodzaj oraz wysokość przyznawanych świadczeń po wypadku, zależna jest od polisy ubezpieczeniowej. W przypadku polis zawieranych dobrowolnie, czyli NNW, o wszystkim decyduje umowa zawarta z zakładem ubezpieczeń. Inaczej przedstawia się sytuacja, w której osoba poszkodowana ubiega się o wypłatę świadczeń z polisy OC. Tutaj o wszystkim decyduje prawo i stosowne ustawy. Poszkodowany może ubiegać się o wiele rodzajów świadczeń, w tym odszkodowanie, zadośćuczynienie oraz specjalną rentę. Bardzo ważne będzie udokumentowanie poniesionych wydatków, które miały związek z wypadkiem.

Osoba poszkodowana powinna więc przygotować takie dokumenty jak rachunki i faktury za zakup leków, usługi medyczne, wypisy szpitalne czy skierowania na badania. Ważne jest, żeby po odszkodowanie zwrócić się po zakończonym okresie leczenia i rehabilitacji. Na wniosek poszkodowanego, ubezpieczyciel może również z góry wypłacić określoną kwotę pieniędzy jako zaliczkę, na poczet leczenia.

Kiedy zwrócić się do kancelarii odszkodowawczej?

Problem z uzyskaniem właściwej kwoty odszkodowania ma coraz więcej osób poszkodowanych w wypadkach. Aż 89% wszystkich wypłacanych odszkodowań może być zaniżona. Z tego powodu część osób decyduje się zgłosić do kancelarii odszkodowawczej i powierzyć jej prowadzenie sprawy. Dzięki temu rozwiązaniu, nie jest konieczne samodzielne sporządzanie pism odwołujących i kontakt z ubezpieczycielem. Wszystkim zajmuje się kancelaria, która po wygranej sprawie, pobiera wcześniej ustaloną prowizję. Z drugiej strony wsparcie firmy odszkodowawczej to niekiedy jedyna możliwa droga do uzyskania jakichkolwiek świadczeń. Jeżeli masz pytania lub problem z uzyskaniem odszkodowania Kolno czy w innych miejscowościach, zapraszamy do kontaktu z nami.

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Kolna

Nasz oddział w Kolnie

helpfind

Oddział w Kolnie
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830