Odszkodowania Konin, uzyskaj odszkodowanie w Koninie

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Jak uzyskać przysługujące świadczenia powypadkowe w Koninie?

Dochodzenie odszkodowania od ubezpieczyciela w teorii nie powinno sprawiać problemów. Wystarczy skontaktować się z zakładem ubezpieczeń, złożyć odpowiednie dokumenty i czekać na wydanie decyzji o przyznaniu bądź odmowie wypłaty odszkodowania. W praktyce jednak uzyskanie świadczeń powypadkowych jest bardziej skomplikowane i wymaga nie lada cierpliwości. Trzeba również dodać, że aż 89% wypłacanych odszkodowań jest zbyt niska i nie wystarcza na pokrycie wszystkich poniesionych kosztów.

Coraz częściej poszkodowani kontaktują się z kancelariami odszkodowawczymi, które dużo szybciej i skuteczniej radzą sobie z pozyskiwaniem odszkodowań. Minusem takiego rozwiązania jest konieczność zapłaty prowizji po wygranej sprawie. Niemniej jednak dzięki takim firmom udaje się pozyskać dużo wyższe kwoty świadczeń, niż w przypadku samodzielnego działania.

Co przysługuje poszkodowanym?

Oprócz odszkodowania, osoby pokrzywdzone w różnych wypadkach, mogą ubiegać się o inne świadczenia np. zadośćuczynienie za doznaną krzywdę. Jest to specjalna rekompensata za wszelkie negatywne odczucia psychiczne, takie jak ból czy cierpienie spowodowane poniesionym uszczerbkiem na zdrowiu. Ponadto poszkodowani mają prawo ubiegać się o przyznanie renty z tytułu niezdolności do pracy, zwiększonych potrzeb oraz z uwagi na zmniejszenie się widoków powodzenia na przyszłość.

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Konina

Nasz oddział w Koninie

helpfind

Oddział w Koninie
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830