Odszkodowania Kościerzyna, uzyskaj odszkodowanie w Kościerzynie

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Jak można starać się o wypłatę odszkodowania Kościerzyna?

Osoby posiadające ubezpieczenie dobrowolne NNW, muszą najpierw zapoznać się z warunkami ubezpieczenia oraz umową, podpisaną z zakładem ubezpieczeń. Jeżeli zapisy jak najbardziej kwalifikują zdarzenie do wypłaty odszkodowania, wtedy należy tylko złożyć odpowiedni wniosek do zakładu ubezpieczeń wraz z kompletem wymaganych dokumentów.

Podobnie wygląda proces ubiegania się o wypłatę odszkodowania z polisy OC. W tym przypadku jednak poszkodowany ma dużo większe pole do manewru. Nie ogranicza go żadna umowa zawarta z ubezpieczycielem, a wszystko opiera się o zapisy ustaw w państwie. Dzięki temu oprócz możliwości ubiegania się o odszkodowanie w Kościerzynie, osoby pokrzywdzone mają prawo do innych świadczeń powypadkowych np. zadośćuczynienia. Jest to rekompensata pieniężna za wszelkie poniesione straty moralne, takie jak ból i cierpienie, spowodowane urazami. Największy problem to określenie kwoty zadośćuczynienia. Nie można w tym przypadku wycenić negatywnych odczuć psychicznych. Warto natomiast sugerować się orzecznictwem sądowym, które na przestrzeni wielu lat wypracowało pewne kryteria. Najlepiej jednak zwrócić się w tej sprawie do kancelarii odszkodowawczej.

Dlaczego warto skorzystać z pomocy kancelarii odszkodowawczej?

Samodzielne załatwianie spraw z ubezpieczycielem nie zawsze przebiega korzystnie i bezproblemowo. W wielu przypadkach, poszkodowani mogą spotkać się z zaniżonymi kwotami świadczeń bądź nawet odmową wypłaty pieniędzy. Wtedy konieczne staje się odwołanie od decyzji ubezpieczyciela, co wbrew pozorom nie zawsze jest łatwe. W takich sytuacjach najlepiej jest zwrócić się o pomoc do kancelarii odszkodowawczej. Firmy te pomagają poszkodowanym w uzyskaniu należnych świadczeń powypadkowych.

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Kościerzyny

Nasz oddział w Kościerzynie

helpfind

Oddział w Kościerzynie
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830