Odszkodowania Łańcut, uzyskaj odszkodowanie w Łańcucie

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Jak uzyskać wyższe odszkodowanie w Łańcucie?

Uzyskanie świadczeń powypadkowych od ubezpieczyciela nie jest skomplikowanym procesem. Wystarczy skompletować wszelkie dokumenty i wysłać do zakładu ubezpieczeń. Niestety bardzo często wypłacane kwoty odszkodowań są zbyt niskie i nie pokrywają wszystkich szkód materialnych. To wiąże się z koniecznością sporządzenia pisma odwołującego, które nie gwarantuje zmiany decyzji ubezpieczyciela. Dlatego warto w takich sytuacjach, zwrócić się o pomoc do wyspecjalizowanych kancelarii odszkodowawczych. Pomoc tych firm to w wielu przypadkach jedyna możliwa droga do uzyskania jakichkolwiek świadczeń powypadkowych.

Dokumenty wymagane do odszkodowania Łańcut

Towarzystwa ubezpieczeniowe określają wysokość odszkodowania na podstawie otrzymanych dokumentów od poszkodowanego. Będą to przede wszystkim wszelkiego rodzaju faktury i rachunki, potwierdzające dokonane wydatki. Poszkodowany ma prawo domagać się zwrotu poniesionych kosztów za zakup leków, sprzętu ortopedycznego i rehabilitacyjnego, usługi medyczne oraz pielęgnacyjne. Konieczne będą również dokumenty potwierdzające proces leczenia oraz doznane urazy. Zaliczyć można do nich opinie lekarskie, wypisy szpitalne, skierowania na leczenie czy notatki służb ratowniczych. Poszkodowani mogą również wnioskować o wypłatę zadośćuczynienia lub przyznanie specjalnej renty. Wszystko jednak zależy od indywidualnej sprawy.

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Łańcuta

Nasz oddział w Łańcucie

helpfind

Oddział w Łańcucie
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830