Odszkodowania Leżajsk, uzyskaj odszkodowanie w Leżajsku

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Jak uzyskać wyższe odszkodowanie w Leżajsku?

Bardzo często wypłacane kwoty odszkodowań są niewystarczające, aby pokryć koszty poniesione przez osoby poszkodowane. To sprawia, że do naprawy uszkodzonego mienia czy innych wydatków, pokrzywdzeni muszą dopłacać ze swojego majątku. Jest to szczególnie widocznie po kolizjach i wypadkach komunikacyjnych. Kosztorysy napraw uszkodzonych pojazdów, sporządzane przez towarzystwa ubezpieczeniowe, w aż 89% przypadków są zaniżone. W takich sytuacjach można osobiście odwoływać się od decyzji ubezpieczyciela lub zlecić to zadanie kancelarii odszkodowawczej.

Osobiste odwoływanie wymaga sporego zaangażowania. Przede wszystkim niezbędna będzie opinia niezależnego rzeczoznawcy, która podważy wcześniejsze wyliczenia ubezpieczyciela. Należy ją dołączyć do pisma odwołującego i wysłać do zakładu ubezpieczeń. Koszty sporządzenia dodatkowego kosztorysu, zostaną później zwrócone przez zakład ubezpieczeń. Drugą możliwością jest skorzystanie z pomocy firmy odszkodowawczej.

Kancelaria odszkodowawcza na terenie Leżajska

Wsparcie wyspecjalizowanych kancelarii odszkodowawczych ma szczególny wpływ przy bardzo skomplikowanych sprawach. Kwoty odszkodowań i pozostałych świadczeń pozyskane z pomocą kancelarii, są niekiedy kilkukrotnie wyższe niż te początkowo zaproponowane przez zakład ubezpieczeń.

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Leżajska

Nasz oddział w Leżajsku

helpfind

Oddział w Leżajsku
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830