Odszkodowania Maków Mazowiecki, uzyskaj odszkodowanie w Makowie Mazowieckim

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Pomoc w dochodzeniu odszkodowania Maków Mazowiecki

Osoby, które zostały poszkodowane w wypadkach komunikacyjnych, przy pracy lub na gospodarstwie rolnym, mają prawo ubiegać się o odszkodowanie z polisy OC. Przysługuje im zwrot pieniędzy m.in. za zakup leków, usługi medyczne, dojazdy do szpitala czy koszty opieki pielęgnacyjnej. Niestety wypłacane kwoty odszkodowań nie zawsze są adekwatne do poniesionych szkód materialnych. W takich sytuacjach konieczne staje się napisanie pisma odwołującego, które i tak nie gwarantuje zmiany decyzji ubezpieczyciela. Najkorzystniejszym wyjściem z sytuacji będzie wtedy kontakt z kancelarią odszkodowawczą i powierzenie jej swojej sprawy. Dzięki temu kancelaria kompleksowo zajmie się prowadzeniem sprawy i będzie kontaktować się z ubezpieczycielem w imieniu klienta.

Wyższe zadośćuczynienie i odszkodowanie w Makowie Mazowieckim

Odszkodowanie to nie jedyne świadczenie przysługujące poszkodowanym. Mogą oni również wnosić o wypłatę zadośćuczynienia czyli rekompensaty za wszelkie szkody osobowe, takie jak smutek, cierpienie czy ból. Kwoty zadośćuczynień w niektórych przypadkach mogą sięgać nawet kilkuset tysięcy złotych. Warto więc takie sprawy konsultować z kancelariami odszkodowawczymi, które mają w tym zakresie dużo większe doświadczenie. Oprócz odszkodowania i zadośćuczynienia, poszkodowani mogą również liczyć na przyznanie renty z tytułu niezdolności do podjęcia pracy, zwiększonych potrzeb lub zmniejszenia się widoków powodzenia na przyszłość.

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Makowa Mazowieckiego

Nasz oddział w Makowie Mazowieckim

helpfind

Oddział w Makowie Mazowieckim
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830