Odszkodowania Mielec, uzyskaj odszkodowanie w Mielcu

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Kto może pomóc uzyskać wyższe odszkodowanie w Mielcu?

Bardzo często poszkodowani spotykają się z wypłatą zaniżonego odszkodowania. To sprawia, że do naprawy uszkodzonego mienia, muszą dopłacać z własnej kieszeni. W takich sytuacjach mogą osobiście odwoływać się od decyzji ubezpieczyciela. Będzie się to wiązało z koniecznością sporządzania specjalnych pism oraz zarezerwowania sporej ilości wolnego czasu. Drugim wyjściem będzie natomiast skorzystanie z pomocy kancelarii odszkodowawczej, która zajmie się pozyskaniem świadczeń powypadkowych od ubezpieczyciela, w imieniu osoby poszkodowanej. Niestety to rozwiązanie wiążę się z koniecznością zapłaty prowizji na rzecz kancelarii, która zazwyczaj pobierana jest dopiero po wygranej sprawie.

Dokumenty niezbędne do uzyskania odszkodowania Mielec

Poszkodowani, którzy wnoszą o wypłatę odszkodowania z polisy OC, mogą ubiegać się o zwrot wszystkich poniesionych kosztów, związanych z leczeniem. A więc powinni przedstawić ubezpieczycielowi takie dokumenty jak faktury i rachunki za zakup leków, maści, sprzętu ortopedycznego, za usługi medyczne i rehabilitacyjne oraz dojazdy do placówek medycznych. Ponadto niezbędne będą dokumenty potwierdzające doznany uraz, a więc skierowania na badania, opinie lekarzy i specjalistów, wypisy szpitalne, zwolnienia lekarskie i notatki służb ratowniczych np. pogotowia.

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Mielca

Nasz oddział w Mielcu

helpfind

Oddział w Mielcu
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830