Odszkodowania Mońki, uzyskaj odszkodowanie w Mońkach

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Uzyskaj najwyższe kwoty odszkodowania Mońki

Poszkodowani w wypadkach komunikacyjnych, przy pracy lub w rolnictwie, mogą ubiegać się o świadczenia powypadkowe z polisy OC. W tym celu muszą przedstawić ubezpieczycielowi stosowne dokumenty, które potwierdzą dokonane wydatki na naprawę uszkodzonego mienia czy leczenie w prywatnych placówkach. Należy więc skompletować takie dokumenty jak faktury i rachunki za usługi medyczne, zakup niezbędnych lekarstw, usługi pielęgnacyjne świadczone przez osoby trzecie oraz dojazdy do szpitala czy apteki. Ponadto konieczne będą dokumenty potwierdzające doznany uraz lub uszczerbek na zdrowiu. Zaliczyć do nich można opinie wystawione przez lekarzy lub specjalistów, skierowania na badania, zwolnienia lekarskie oraz wypisy szpitalne.

Kto pomoże uzyskać wyższe odszkodowanie w Mońkach?

Na terenie całego kraju funkcjonuje kilkaset różnych kancelarii odszkodowawczych. Są to specjalne firmy, które pomagają poszkodowanym, w uzyskaniu najwyższych kwot świadczeń powypadkowych. Dzięki temu osoby pokrzywdzone nie muszą kontaktować się z ubezpieczycielem ani na bieżąco śledzić postępów w sprawie. Wszystkim w imieniu swojego klienta, zajmuje się kancelaria odszkodowawcza. Jest to więc bardzo wygodne rozwiązanie dla poszkodowanego.

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Moniek

Nasz oddział w Mońkach

helpfind

Oddział w Mońkach
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830