Odszkodowania Myślenice, uzyskaj odszkodowanie w Myślenicach

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Najwyższe kwoty zadośćuczynienia i odszkodowania Myślenice

Osoby, które doznały obrażeń ciała na skutek wypadku, mogą ubiegać się o wypłatę odszkodowania oraz innych świadczeń powypadkowych. Nieco inaczej przebiega proces w przypadku polisy NNW i OC. Polisy dobrowolne opierają się o umowę ubezpieczenia zawartą z ubezpieczycielem. Określone są w niej rodzaje zdarzeń, za które ubezpieczyciel ponosi odpowiedzialność oraz suma ubezpieczenia. Nieco inaczej wygląda proces dochodzenia świadczeń z polisy odpowiedzialności cywilnej – OC. W tym przypadku o wszystkim decydują zapisy w krajowych ustawach. Poszkodowany zatem może ubiegać się o bardzo szeroki zakres świadczeń powypadkowych, na które składa się m.in. odszkodowanie oraz zadośćuczynienie. Pomocy w uzyskaniu powyższych świadczeń, można szukać w kancelariach odszkodowawczych.

Kto może pomóc uzyskać wyższe odszkodowanie w Myślenicach?

Spora część osób poszkodowanych w wypadkach, decyduje się na kontakt z kancelarią odszkodowawczą i powierzenie jej swojej sprawy. Dzięki temu kancelaria przejmuje na siebie wszystkie obowiązki, takie jak ciągły kontakt z ubezpieczycielem, sporządzanie wszelkich dokumentów oraz monitorowanie bieżących postępów w sprawie. Jest to bardzo komfortowe i bezpiecznie rozwiązanie z punktu widzenia poszkodowanego. Niestety musi się on liczyć z tym, że pomoc kancelarii odszkodowawczych nie jest bezpłatna i po wygranej sprawie, firma ta pobiera stosowną prowizję.

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Myślenic

Nasz oddział w Myślenicach

helpfind

Oddział w Myślenicach
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830