Odszkodowania Mysłowice, uzyskaj odszkodowanie w Mysłowicach

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Jak uzyskać wyższe zadośćuczynienie i odszkodowanie w Mysłowicach?

Aby skutecznie dochodzić wypłaty odszkodowania od towarzystwa ubezpieczeniowego, należy przede wszystkim skompletować dokumentację po wypadku. Ubiegając się o zwrot pieniędzy za koszty leczenia, trzeba przedstawić ubezpieczycielowi wszelkiego rodzaju faktury i rachunki, które potwierdzą dokonane wydatki. Ubezpieczyciel pokryje takie koszty jak zakup lekarstw i sprzętu rehabilitacyjnego, wydatki na zabiegi medyczne w prywatnych placówkach oraz opiekę pielęgnacyjną świadczoną przez osobę trzecią. Ponadto poszkodowani mogą liczyć na zwrot kosztów przejazdów do szpitala czy apteki.

Większy problem pojawia się przy określeniu wysokości zadośćuczynienia, czyli specjalnego świadczenia, które powinno wynagrodzić wszelkie szkody osobowe. Można zaliczyć do nich ból i cierpienie na skutek poniesionych obrażeń oraz  żal i smutek spowodowany utratą bliskiej osoby. Z uwagi na to, że nie można wprost wycenić utraty wartości moralnych, należy wtedy sugerować się orzecznictwem sądowym w podobnych sprawach. Innym rozwiązaniem jest skorzystanie z pomocy kancelarii odszkodowawczej, która zajmie się prowadzeniem sprawy.

Pomoc prawna przy dochodzeniu odszkodowania Mysłowice

Z uwagi na to, że coraz częściej kwoty wypłacanych odszkodowań nie są wystarczające na pokrycie wszystkich kosztów, spora część osób poszkodowanych decyduje się na kontakt z kancelarią odszkodowawczą. Firmy te bardzo skutecznie dochodzą wszelkich roszczeń powypadkowych w imieniu swoich klientów. Dzięki temu pokrzywdzeni nie muszą angażować się w prowadzenie sprawy ani kontaktować się z ubezpieczycielem. Wszystkim zajmuje się wyznaczona kancelaria odszkodowawcza.

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Mysłowic

Nasz oddział w Mysłowicach

helpfind

Oddział w Mysłowicach
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830