Odszkodowania Nidzica, uzyskaj odszkodowanie w Nidzicy

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Jak uzyskać odszkodowanie w Nidzicy za uszkodzony pojazd?

Poszkodowani kierowcy, których samochód ucierpiał w wyniku kolizji lub wypadku, mają prawo do uzyskania odszkodowania z polisy OC sprawcy zdarzenia. Naprawa uszkodzonego pojazdu może przebiegać na dwa sposoby: poprzez rozliczenie kosztorysowe oraz warsztatowe (bezgotówkowe). W pierwszym przypadku, zakład ubezpieczeń wysyła rzeczoznawcę, który sporządza kosztorys naprawy samochodu. Następnie poszkodowany otrzymuje w ciągu kilku następnych dni, decyzję o przyznanej kwocie odszkodowania, na którą może się zgodzić lub też nie. W drugim przypadku a więc naprawie bezgotówkowej, poszkodowany odstawia samochód do warsztatu, który sam będzie rozliczał się z towarzystwem ubezpieczeniowym. Po zakończonej naprawie, poszkodowany kierowca odbiera samochód i nie musi przejmować się żadnymi formalnościami.

Pomoc przy dochodzeniu odszkodowania Nidzica

Niestety aż 89% kosztorysów jest zaniżonych. To sprawia, że poszkodowani muszą dopłacać do naprawy uszkodzonego samochodu z własnej kieszeni. W takiej sytuacji mogą osobiście odwoływać się od decyzji ubezpieczyciela. W tym celu muszą udowodnić, że kwoty zawarte w kosztorysie zostały obliczone nieprawidłowo. Będzie to wymagało sporządzenia niezależnego kosztorysu, który podważy kwotę zaproponowaną przez ubezpieczyciela. Innym rozwiązaniem jest skorzystanie z pomocy kancelarii odszkodowawczej, która dokona bezpłatnej analizy otrzymanego kosztorysu oraz zaproponuje konkretną kwotę dopłaty.

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Nidzicy

Nasz oddział w Nidzicy

helpfind

Oddział w Nidzicy
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830