Odszkodowania Ostrów Wielkopolski, uzyskaj odszkodowanie w Ostrowie Wielkopolskim

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Pomoc w uzyskaniu należnego odszkodowania Ostrów Wielkopolski

Towarzystwa ubezpieczeniowe niemal w każdym przypadku, proponują lub wypłacają zbyt niskie odszkodowanie. Sprawia to, że poszkodowany musi pokryć część kosztów z własnej kieszeni. Z pomocą w takich sytuacjach przychodzą kancelarie odszkodowawcze, które w imieniu osób poszkodowanych, kontaktują się z ubezpieczycielem i dochodzą wszelkich świadczeń powypadkowych. Dzięki temu pokrzywdzeni nie muszą sporządzać żadnych pism czy też przejmować się postępami w swojej sprawie. Wszystkim zajmuje się wybrana kancelaria odszkodowawcza. Pomoc takich firm to bardzo często jedyna możliwa droga, do uzyskania wyższej kwoty odszkodowania i pozostałych świadczeń. Niestety wsparcie prawne nie jest bezpłatne. Kancelarie po wygranej sprawie pobierają odpowiednią kwotę prowizji.

Jak uzyskać zadośćuczynienie i odszkodowanie w Ostrowie Wielkopolskim?

W celu ubiegania się o wypłatę odszkodowania Ostrów Wielkopolski lub w innej miejscowości, po zakończonym okresie leczenia i rehabilitacji należy przedstawić ubezpieczycielowi odpowiednie dokumenty. Przede wszystkim ważne będą wszelkiej maści rachunki oraz faktury, które potwierdzą poniesione wydatki. Odszkodowanie z polisy OC powinno pokryć wszystkie koszty leczenia takie jak usługi medyczne, zakup niezbędnych leków i sprzętu ortopedycznego, opieka pielęgnacyjna świadczona przez osoby trzecie.

Warto również zaznaczyć, że odszkodowanie nie jest jedynym świadczeniem powypadkowym, przysługującym poszkodowanemu. Może on również liczyć na zadośćuczynienie, czyli jednorazową rekompensatę pieniężną za doznane szkody niemajątkowe. Z uwagi na to, że trudne jest określenie wysokości zadośćuczynienia, najlepiej w tej sprawie zwrócić się o pomoc do kancelarii odszkodowawczej. Można również wzorować się na orzeczeniach sądowych w podobnych sprawach. Ponadto poszkodowani, którzy na skutek wypadku doznali długotrwałego lub stałego uszczerbku na zdrowiu, mogą wnosić o przyznanie specjalnej renty.

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Ostrowa Wielkopolskiego

Nasz oddział w Ostrowie Wielkopolskim

helpfind

Oddział w Ostrowie Wielkopolskim
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830