Odszkodowania Pleszew, uzyskaj odszkodowanie w Pleszewie

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Za jakie wypadki przysługuje Ci odszkodowanie w Pleszewie?

Osoby, które zostały poszkodowane w wypadku komunikacyjnym, przy pracy lub w rolnictwie, mogą ubiegać się o wypłatę odszkodowania z polisy OC. Niestety związane jest to z dopełnieniem szeregu formalności, co w przypadku bardziej skomplikowanych spraw, może okazać się sporym utrudnieniem. W pierwszej kolejności należy zadbać o zgromadzenie faktur oraz rachunków za naprawę uszkodzonego mienia. Ubezpieczyciel zwróci również koszty leczenia w prywatnych placówkach oraz wydatki na zabiegi rehabilitacyjne i opiekę pielęgnacyjną. Równie ważna będzie dokumentacja medyczna, zawierająca informacje na temat doznanych obrażeń ciała oraz przebieg leczenia poszkodowanego.

Trzeba również wspomnieć, że oprócz odszkodowania, osoby poszkodowany mogą wnioskować o wypłatę zadośćuczynienia. Jest to jednorazowa rekompensata pieniężna za doznane krzywdy niematerialne, takie jak ból, smutek czy cierpienie spowodowane wypadkiem. Niestety tu może pojawić się kłopot, z uwagi na obliczenie kwoty tego świadczenia. W przeciwieństwie do odszkodowania, którego wysokość uzależniona jest od zaprezentowanych rachunków, zadośćuczynienie dotyczy wyłącznie szkód osobowych, których adekwatna wycena jest bardzo skomplikowana. W tym celu można sugerować się orzeczeniami sądów w podobnych przypadkach lub skorzystać z pomocy doświadczonej kancelarii odszkodowawczej.

Pomoc w uzyskaniu najwyższej kwoty odszkodowania Pleszew

Nie zawsze osoby poszkodowane w wypadkach będą w stanie samodzielnie zorganizować komplet niezbędnych dokumentów dla ubezpieczyciela. Należy pamiętać, że to właśnie od formalnego przygotowania, zależeć będzie finalna decyzja zakładu ubezpieczeń. Z tego powodu warto zastanowić się nad wsparciem prawnym, jakie oferuje doświadczona kancelaria odszkodowawcza. Dzięki temu poszkodowany nie musi kontaktować się z ubezpieczycielem czy stawiać na rozprawie sądowej. Wszystkim w jego imieniu, zajmuje się wybrana kancelaria.

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Pleszewa

Nasz oddział w Pleszewie

helpfind

Oddział w Pleszewie
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830