Odszkodowania Sandomierz, uzyskaj odszkodowanie w Sandomierzu

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Ja walczyć o zadośćuczynienie i odszkodowanie w Sandomierzu?

Dzięki polisie odpowiedzialności cywilnej, sprawca wypadku komunikacyjnego nie musi odpowiadać finansowo za wszystkie szkody, które wyrządził. Osoby poszkodowane mają natomiast prawo do ubiegania się o odszkodowanie lub inne świadczenia z polisy OC sprawcy. Jeżeli sprawca nie był ubezpieczeniowy lub ważność jego polisy wygasła, wtedy będzie musiał zapłacić za wszystko z własnego majątku. Może okazać się to dla niego ogromnym obciążeniem szczególnie, gdy doszło do poważnego wypadku, w którym ucierpiały osoby trzecie. Kwoty wypłacanych świadczeń w takich przypadkach mogą sięgać nawet kilkuset tysięcy złotych.

Wracając jednak do osób poszkodowanych. Jakie świadczenia powypadkowe z polisy OC mogą im przysługiwać? Pierwszym z nich i bardzo dobrze znanym jest odszkodowanie za szkody materialne. Przy czym poszkodowanym przysługuje nie tylko zwrot pieniędzy za naprawę samochodu, ale również zwrot poniesionych kosztów na leczenie oraz rehabilitację. Wszystkie wydatki trzeba odpowiednio uzasadnić i przedstawić ubezpieczycielowi stosowne rachunki oraz faktury. Innym świadczeniem jest zadośćuczynienie, które dotyczy szkód niematerialnych, czyli osobowych. O wypłatę zadośćuczynienia mogą wnosić osoby bliskie poszkodowanego, który poniósł śmierć na skutek wypadku.

Wsparcie prawne przy dochodzeniu odszkodowania Sandomierz

Kwoty świadczeń wypłacanych poszkodowanych powinny w każdym przypadku, w pełni rekompensować poniesione przez nich straty materialne i osobowe. Niestety bardzo często towarzystwa ubezpieczeniowe zaniżają wypłacane świadczenia, co w wielu przypadkach jest niezgodne z prawem. Poszkodowani mogą w takich sytuacjach odwoływać się od decyzji ubezpieczyciela bądź skorzystać z pomocy kancelarii odszkodowawczej. Drugie rozwiązanie jest dużo bardziej korzystne i bezpieczne. Firmy odszkodowawcze doskonale wiedzą jak uzyskać najwyższe kwoty odszkodowań i innych świadczeń, w imieniu osób poszkodowanych.

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Sandomierza

Nasz oddział w Sandomierzu

helpfind

Oddział w Sandomierzu
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830