Odszkodowania Siemianowice, uzyskaj odszkodowanie w Siemianowicach

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Kolizja lub wypadek? Uzyskaj właściwe odszkodowanie w Siemianowicach

Dzięki polisie OC, która jest obowiązkowa dla posiadaczy samochodów, poszkodowani w zdarzeniach drogowych mogą liczyć na wypłatę odszkodowania. Jeżeli zdarzenie można zakwalifikować jako zwykłą kolizję, proces ubiegania się o odszkodowanie będzie bardzo prosty. Wystarczy zapisać podstawowe dane sprawcy, w tym obowiązkowo numer jego polisy OC. Następnie możliwie jak najszybciej zgłosić wystąpienie szkody na pojeździe do zakładu ubezpieczeń, w którym zawarta została polisa OC. Poszkodowany może wybrać dwie metody rozliczenia szkody: kosztorysową oraz warsztatową.

Nieco bardziej skomplikowana będzie kwestia dochodzenia odszkodowania po wypadku komunikacyjnym. Z uwagi na to, że zakres możliwych świadczeń do uzyskania jest bardzo szeroki, równie obszerna powinna być dokumentacja dla ubezpieczyciela. Poszkodowani mogą starać się o zwrot pieniędzy za zabiegi medyczne, zakup lekarstw, dojazdy do szpitala czy inne wydatki, związane z leczeniem i rehabilitacją. Ponadto mogą oni wnosić o przyznanie zadośćuczynienia, czyli jednorazowej rekompensaty pieniężnej za doznane szkody osobowe, takie jak cierpienie spowodowane urazami. W skrajnych przypadkach, w których doszło do poważnego uszczerbku na zdrowiu, pokrzywdzeni mają prawo do renty z tytułu niezdolności do pracy lub zwiększonych potrzeb finansowych.

Do kogo zwrócić się o pomoc w celu uzyskania odszkodowania Siemianowice?

Osoby, które spotkały się z zaniżoną kwotą odszkodowania, nie są bezradne. Mogą one przede wszystkim osobiście złożyć pismo reklamacyjne, na które ubezpieczyciel powinien odpowiedzieć w ciągu 30 dni. Niestety nie daje to 100% gwarancji na zmianę decyzji ubezpieczyciela. Dużo skuteczniejsze będzie skierowanie sprawy do kancelarii odszkodowawczej, która w imieniu pokrzywdzonego skontaktuje się z ubezpieczycielem i będzie wnioskowała o wypłatę wyższych świadczeń.

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Siemianowic

Nasz oddział w Siemianowicach

helpfind

Oddział w Siemianowicach
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830