Odszkodowania Skierniewice, uzyskaj odszkodowanie w Skierniewicach

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Jak wygląda ścieżka dochodzenia świadczeń powypadkowych?

Niezależnie od rodzaju polisy ubezpieczeniowej, procedura ubiegania się o odszkodowanie będzie bardzo zbliżona. O zdarzeniu należy poinformować ubezpieczyciela możliwie jak najwcześniej. To pomoże zminimalizować ryzyko komplikacji i nieporozumień w późniejszym czasie. Zapisy w umowach dobrowolnych takich jak AC czy NNW, mogą wymagać od ubezpieczonego, zgłoszenia szkody w określonym terminie. W przypadku polisy OC, termin zgłaszania roszczeń wynosi aż 3 lata. Niemal każdy ubezpieczyciel umożliwia zgłoszenie szkody poprzez wygodny formularz na stronie internetowej lub wiadomość e-mail.

Co będzie potrzebne aby uzyskać odszkodowanie w Skierniewicach? W pierwszej kolejności należy zadbać, aby spisać podstawowe dane oraz numer polisy OC sprawcy wypadku lub kolizji. Jeżeli doszło wyłącznie do uszkodzeń samochodu, ścieżka postępowania jest bardzo prosta. Można upominać się o rozliczenie kosztorysowe, a więc wypłatę pieniędzy na naprawę pojazdu z góry i można również wybrać rozliczenie warsztatowe, czyli bezgotówkowe. Trudniejsza sytuacja będzie wtedy, gdy na skutek wypadku doszło do obrażeń ciała. Zgłoszenia o wypadku dokonać możliwie jak najwcześniej z uwagi na to, że ubezpieczyciel może wypłacić poszkodowanemu pewną sumę pieniędzy na leczenie.

Czym jest zadośćuczynienie za doznaną krzywdę?

Świadczenia przysługujące pokrzywdzonym z polisy OC sprawcy, nie zatrzymują się wyłącznie na wypłacie odszkodowania. Osoby, które doznały urazów ciała na skutek wypadku, mają prawo ubiegać się o zadośćuczynienie. Jest to rekompensata pieniężna za szkody niematerialne, a mówiąc inaczej wszelkiego rodzaju negatywne odczucia psychiczne, takie jak smutek po utracie kogoś bliskiego w wypadku czy cierpienie spowodowane urazem. Niestety dość skomplikowane jest określenie wysokości zadośćuczynienia. Nie można przedstawić faktury za szkody osobowe, a wszystko uzależnione jest od konkretnej sprawy. Najlepiej w takich sytuacjach skontaktować się z doświadczoną firmą odszkodowawczą, która pomoże przy prowadzeniu spraw. Jeśli masz pytania dotyczące uzyskania odszkodowania Skierniewice czy w innym mieście, skontaktuj się z nami.

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów ze Skierniewic

Nasz oddział w Skierniewicach

helpfind

Oddział w Skierniewicach
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830