Odszkodowania Sławno, uzyskaj odszkodowanie w Sławnie

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Rodzaj polisy ubezpieczeniowej a możliwości odszkodowawcze

Obecnie ubezpieczyć można praktycznie wszystko. Od samochodu, mieszkania, biura po rodzinę i siebie samego. Trzeba jednak wspomnieć, że ubezpieczenie nie dotyczy tylko jednego rodzaju polisy. Dobrze wszystkim znane ubezpieczenia na życie, a więc od wszelkich urazów, chorób i innych niespodziewanych dolegliwości, są zwykłymi umowami z zakładami ubezpieczeń, sporządzonymi na indywidualnych warunkach. Z racji tego, że praktycznie każda polisa dobrowolna NNW będzie różnić się w zależności od ubezpieczyciela czy wybranego pakietu ubezpieczenia, ciężko jest określić jednolite zasady wypłaty odszkodowania. Różnić mogą się m.in. terminy zgłoszeń, sumy odszkodowania, metody kalkulacji wysokości świadczeń czy sam zakres ubezpieczenia.

Inaczej wyglądają zasady, którymi rządzą się polisy odpowiedzialności cywilnej czyli w skrócie OC. Przysługujące prawa oraz obowiązki ubezpieczycieli i poszkodowanych, zapisane są w polskim prawie, m.in. w stosownych ustawach. Nie ma więc znaczenia, w którym towarzystwie ubezpieczeniowym posiada się polisę OC. Można więc w skrócie powiedzieć, o jakie świadczenia może starać się osoba pokrzywdzona z polisy OC. Będzie to przede wszystkim odszkodowanie za szkody materialne, takie jak zniszczony samochód czy mieszkanie. Innym, ale równie ważnym świadczeniem jest zadośćuczynieniem, które w przeciwieństwie do wspomnianego odszkodowania, dotyczy szkód osobowych. Ponadto pokrzywdzeni, którzy odnieśli w wypadku poważne obrażenia, mogą ubiegać się o przyznanie renty z polisy OC. Jeżeli szukasz kancelarii, która pomoże Ci uzyskać najwyższe kwoty odszkodowania Sławno – skontaktuj się z nami! Zapewnimy Ci profesjonalne wsparcie i doradztwo prawne.

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Sławna

Nasz oddział w Sławnie

helpfind

Oddział w Sławnie
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830