Odszkodowania Strzelce Opolskie, uzyskaj odszkodowanie w Strzelcach Opolskich

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Jak dochodzić wysokiego odszkodowania Strzelce Opolskie?

Pierwszym krokiem do uzyskania najwyższych kwot świadczeń, jest dopełnienie wszelkich formalności. Niezależnie od tego, czy świadczenia mają zostać wypłacone z polisy OC czy NNW, wymagane dokumenty przez zakład ubezpieczeń będą bardzo podobne. Niemal zawsze zakład ubezpieczeń wymagał będzie rachunków i faktur za usługi medyczne czy zakup leków. Różnić będą się natomiast maksymalne kwoty, o jakie może wnioskować poszkodowany. W przypadku polis dobrowolnych, o wszystkim decydują konkretne zapisy w umowie z ubezpieczycielem. Inaczej wygląda sytuacja przy polisach odpowiedzialności cywilnej. O wszystkich obowiązkach i prawach zakładów ubezpieczeń oraz poszkodowanych decydują konkretne zapisy w ustawach. Inny jest więc zakres świadczeń powypadkowych oraz ich maksymalne kwoty. A zatem przed wnioskowaniem o wypłatę odszkodowania Strzelce Opolskie, należy zwrócić uwagę na rodzaj polisy, z którego ma ono zostać wypłacone.

Kto może Ci pomóc uzyskać odszkodowanie w Strzelcach Opolskich?

Osoby, które otrzymały zbyt niskie odszkodowanie lub zadośćuczynienie, mogą dochodzić swoich roszczeń na drodze sądowej. Niestety samodzielna walka z towarzystwem ubezpieczeniowym jest bardzo skomplikowana i nierzadko wiąże się z ogromnymi kosztami. Najskuteczniejszym wyjściem z sytuacji będzie skorzystanie z pomocy kancelarii odszkodowawczej, która może kompleksowo zająć się prowadzeniem sprawy i reprezentowaniem poszkodowanego na rozprawie sądowej. Jeśli więc nie wiesz jakie dokumenty będa potrzebne do uzyskania odszkodowania, skontaktuj się z nami. Pomoc doświadczonego prawnika to bardzo często jedyna droga do uzyskania wyższego odszkodowania. Innym problemem jest również to, że nie zawsze osoby poszkodowane wiedzą o jakie świadczenia mogą ubiegać się z polisy OC sprawcy.
 

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Strzelec Opolskich

Nasz oddział w Strzelcach Opolskich

helpfind

Oddział w Strzelcach Opolskich
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830