Odszkodowania Strzyżów, uzyskaj odszkodowanie w Strzyżowie

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Dochodzenie świadczeń po wypadku komunikacyjnym

W przeciwieństwie do kolizji na drodze, wypadek jest zdecydowanie bardziej traumatycznym przeżyciem. Może się również zdarzyć, że niewinna kolizja przyczyni się do późniejszych komplikacji zdrowotnych. Wtedy poszkodowanym będą przysługiwać odpowiednie świadczenia powypadkowe, nawet pomimo kwalifikacji zdarzenia jako kolizji. Ważna będzie natomiast odpowiednia dokumentacja medyczna, która potwierdzi faktycznie doznane obrażenia ciała, spowodowane wypadkiem. Po odszkodowanie w Strzyżowie oraz inne świadczenia, należy zwrócić się do ubezpieczyciela po zakończonym okresie leczenia i rehabilitacji. Należy w tym celu przygotować takie dokumenty jak wypisy szpitalne, opinie lekarzy, zwolnienia lekarskie, faktury i paragony za zakup lekarstw. Trzeba również dodać, że odszkodowanie za straty materialne nie jest jedynym świadczeniem, przysługującym poszkodowanym. Mogą oni również liczyć na przyznanie zadośćuczynienia i specjalnej renty.

Pomoc prawna podczas dochodzenia odszkodowania Strzyżów

Kierowcy, którzy zdecydowali się na kosztorysowe rozliczenie szkody, bardzo często spotykają się z wypłatą zaniżonego odszkodowania. Może to dotyczyć aż 89% przypadków. Towarzystwa ubezpieczeniowe stosują różne praktyki, które zaniżają kwoty odszkodowań w kosztorysie. Jest to m.in. stosowanie tanich części nieoryginalnych lub potrąceń amortyzacyjnych, które najczęściej są niezgodne z prawem. Jak można walczyć z tym zjawiskiem? Jedynym słusznym rozwiązaniem jest złożenie pisma odwołującego do ubezpieczyciel. Można to zrobić samemu lub skorzystać z pomocy kancelarii odszkodowawczej, która może skontaktować się z towarzystwem ubezpieczeniowym w imieniu klienta i przejąć prowadzenie sprawy, w celu uzyskania najwyższego odszkodowania.
 

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Strzyżowa

Nasz oddział w Strzyżowie

helpfind

Oddział w Strzyżowie
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830