Odszkodowania Świętochłowice, uzyskaj odszkodowanie w Świętochłowicach

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Jak starać się o przyznanie odszkodowania Świętochłowice?

Zarówno po wypadku w rolnictwie, komunikacyjnym i przy pracy, poszkodowanym przysługują odpowiednie świadczenia z polisy odpowiedzialności cywilnej. Odszkodowanie za wypadek na terenie gospodarstwa rolnego, w przeciwieństwie do wypadków na drodze czy przy pracy, może również zostać wypłacone posiadaczowi polisy OC. Jak to wygląda w pozostałych przypadkach? Za kolizję czy wypadek drogowy, wszystkim osobom poszkodowanym przysługują świadczenia z polisy OC sprawcy. Sam sprawca nie może jednak uzyskać jakichkolwiek pieniędzy z własnej polisy OC. Może natomiast dochodzić odszkodowania z polisy dobrowolnej AC lub NNW – oczywiście jeżeli wcześniej takową zawarł z ubezpieczycielem. Nieco bardziej skomplikowany jest proces dochodzenia odszkodowania po wypadku przy pracy. Niezbędny w tym celu będzie specjalny protokół ustalenia okoliczności i przyczyn wypadku. W pierwszej kolejności wypłatą świadczeń powypadkowych zajmuje się Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Jeżeli środki te nie są w stanie zrekompensować wszystkich szkód, poszkodowany może dochodzić dodatkowych pieniędzy od swojego pracodawcy na drodze cywilnej.

Pomoc w uzyskaniu odszkodowania po wypadku

Każda osoba poszkodowana ma prawo skorzystać z usług kancelarii odszkodowawczej. Są to specjalne firmy, które pomagają w uzyskaniu świadczeń po wypadkach. Coraz częściej pokrzywdzeni decydują się na współpracę z kancelariami, dlaczego tak się dzieje? Przede wszystkim jest to spowodowane wymogami formalnymi. Aby uzyskać odszkodowanie, niezbędne będzie przygotowanie szeregu różnych dokumentów. W skomplikowanych przypadkach, może to sprawiać ogromne problemy. Dlatego też warto zlecić to zadanie kancelarii odszkodowawczej.
 

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów ze Świętochłowic

Nasz oddział w Świętochłowicach

helpfind

Oddział w Świętochłowicach
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830