Odszkodowania Szamotuły, uzyskaj odszkodowanie w Szamotułach

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Uzyskaj właściwe odszkodowanie w Szamotułach

Dochodzenie świadczeń powypadkowych z polisy odpowiedzialności cywilnej, niestety bardzo często jest skomplikowane i czasochłonne. Wymaga od poszkodowanych sporej orientacji w tematyce prawa oraz cierpliwości podczas sporządzania pism do ubezpieczyciela. Ponadto kwoty wypłacanych odszkodowań są niejednokrotnie zbyt niskie, przez co nie rekompensują w 100%, wszystkich poniesionych przez przez poszkodowanych strat materialnych. Dlatego też ważne jest samo przygotowanie wszelkich formalności dla towarzystwa ubezpieczeniowego. Należy pamiętać, że kwota odszkodowania zależna jest od przedstawionych rachunków, paragonów, faktur czy kosztorysów, które mogą potwierdzić faktycznie poniesione koszty naprawy uszkodzonego mienia lub leczenia.

Zupełnie inaczej wygląda kwestia wysokości kwoty zadośćuczynienia. Z racji tego, że jest rekompensata za wszelkiego rodzaju krzywdy osobowe, nie można jej wycenić na podstawie rachunków. Jak więc należy przełożyć negatywne odczucia psychiczne na konkretne kwoty pieniężne? Warto w pierwszej kolejności zapoznać się z orzeczeniami sądów powszechnych, które dotyczyły bardzo podobnych spraw o wypłatę zadośćuczynienia. Dużo korzystniejszym rozwiązaniem jest kontakt z doświadczoną kancelarią odszkodowawczą, która może zająć się prowadzeniem sprawy. Wtedy nie trzeba przejmować się sporządzaniem wniosków do ubezpieczyciela ani innymi rzeczami, z tym związanych. Wszystkim w imieniu poszkodowanego zajmuje się przydzielony prawnik.

Dokumenty niezbędne do wypłaty odszkodowania Szamotuły

Z racji tego, że odszkodowanie nie dotyczy wyłącznie uszkodzonego lub zniszczonego samochodu, ale również zwrotu kosztów leczenia i rehabilitacji, poszkodowany powinien przygotować odpowiednią dokumentację dla ubezpieczyciela. Będa to m.in. zwolnienia lekarskie, wypisy ze szpitala, skierowania na badania czy zabiegi rehabilitacyjne, opinie specjalistów czy zwykłe wyniki badań. Nie wolno również zapomnieć o paragonach za zakup lekarstw. Zakład ubezpieczeń zwróci również koszty dojazdów do placówek medyczny oraz aptek.
 

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Szamotuł

Nasz oddział w Szamotułach

helpfind

Oddział w Szamotułach
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830