Odszkodowania Wieluń, uzyskaj odszkodowanie w Wieluniu

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Uzyskaj najwyższe odszkodowanie w Wieluniu

Po wypadku komunikacyjnym lub przy pracy, poszkodowani mogą dochodzić świadczeń powypadkowych z polisy OC sprawcy. Proces ubiegania się o te świadczenia będzie jednak różny w obu przypadkach. Po kolizji czy wypadku komunikacyjnym, sprawca zdarzenia powinien przekazać dane swojej polisy ubezpieczeniowej osobom poszkodowanym. Dzięki temu nie poniesie on odpowiedzialności finansowej za wyrządzone przez siebie szkody. Poszkodowani mają prawo do różnych świadczeń powypadkowych z polisy OC sprawcy. Najpierw jednak muszą zgłosić zdarzenie do zakładu ubezpieczeń, które następnie wymagać będzie przygotowania różnych dokumentów. W przypadku uszkodzonego samochodu, konieczna będzie faktura za jego naprawę. Podobnie sprawa ma się do odszkodowania Wieluń za koszty leczenia oraz rehabilitacji. Niezbędne będą odpowiednie paragony za zakup leków, sprzętu ortopedycznego, usługi medyczne czy opiekę pielęgnacyjną.

Procedura ubiegania się o odszkodowanie za wypadek przy pracy wygląda już nieco inaczej. W pierwszej kolejności poszkodowani otrzymują świadczenia od Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Jeżeli środki finansowe otrzymane od ZUSu nie wystarczają na pokrycie strat materialnych lub osobowych, możliwe jest dochodzenie świadczeń uzupełniających od pracodawcy. Istotne jest, że najpierw należy wykazać jego odpowiedzialność za wypadek. Bez tego dochodzenie świadczeń na drodze cywilnej będzie niemożliwe.

Zakres świadczeń powypadkowych z polisy OC

Odszkodowanie za poniesione szkody materialne to nie jedyne świadczenie, o które może ubiegać się poszkodowany. Przysługuje mu chociażby zadośćuczynienie, które z założenia powinno rekompensować straty moralne, jakich doznał pokrzywdzony na skutek wypadku. Kwoty tego świadczenia mogą wynosić od paru tysięcy do nawet paru milionów złotych. Wszystko uzależnione jest od konkretnych czynników w danej sprawie. Im większy zakres obrażeń ciała lub bardziej dotkliwe krzywdy osobowe, tym wyższa kwota zadośćuczynienia może zostać przyznana. Określenie wysokości tego świadczenia najlepiej zlecić wyspecjalizowanej kancelarii odszkodowawczej, która może w imieniu poszkodowanego uzyskać zdecydowanie wyższe kwoty zadośćuczynienia i odszkodowania Wieluń. Wsparcie prawne jest bardzo często wybierane przez poszkodowanych i stanowi praktycznie jedyną możliwość, aby uzyskać wyższe kwoty świadczeń.
 

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Wielunia

Nasz oddział w Wieluniu

helpfind

Oddział w Wieluniu
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830