Odszkodowania Wołomin, uzyskaj odszkodowanie w Wołominie

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Świadczenia dla poszkodowanych w wypadkach

Niezależnie od tego, czy miał miejsce wypadek komunikacyjny, przy pracy lub w rolnictwie, osoby poszkodowane w takim zdarzeniu mają prawo ubiegać się o przyznanie stosownego odszkodowania z polisy OC. Procedura odszkodowawcza w każdym z tych przypadków będzie nieco różnić się od siebie. Najprościej będzie uzyskać świadczenia po kolizji lub wypadku komunikacyjnym. Pokrzywdzeni zwracają się o nie do ubezpieczyciela sprawcy zdarzenia. Jeżeli doszło wyłącznie do uszkodzenia pojazdów, pieniądze z odszkodowania trafiają na konto poszkodowanego nawet w przeciągu kilku dni od zgłoszenia kolizji.

Inaczej wygląda procedura w przypadku, gdy doszło do wypadku przy pracy. Pracodawca powinien sporządzić wtedy specjalny protokół ustalenia okoliczności i przyczyn wypadku, który wysyłany jest do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Właśnie ta instytucja jest odpowiedzialna za wypłatę odszkodowania. Dopiero po otrzymaniu pieniędzy z ZUSu, możliwe staje ubieganie się o dodatkowe świadczenia od swojego zakładu pracy. Bardzo ważne jest, że należy przed tym udowodnić winę pracodawcy, który swoim zaniedbaniem doprowadził do wypadku przy pracy. Niestety dość często uzyskanie odszkodowania Wołomin jest bardzo skomplikowane i bez odpowiedniej pomocy prawie niemożliwe.

Staraj się o wyższe odszkodowanie w Wołominie

Samodzielne ubieganie się o świadczenia powypadkowe może przysporzyć poszkodowanym niemałych kłopotów. Przede wszystkim wszystko wiąże się z załatwieniem szeregu niezbędnych formalności. Osoby poszkodowane nie muszą jednak wszystkiego robić osobiście ani płacić z góry za usługi prawnika. Specjalnie dla nich funkcjonują kancelarie odszkodowawcze, które pozyskują należne świadczenia od ubezpieczyciela i rozliczają się dopiero po wygranej sprawie. Nie ma zatem konieczności dokonywania żadnych opłat wstępnych. 

Pomoc firm odszkodowawczych doceniają w szczególności poszkodowani kierowcy z uwagi na fakt, że aż 89% kosztorysów naprawy pojazdu jest zaniżonych. Zakłady ubezpieczeń stosują różne triki, które przyczyniają się do wypłaty zaniżonego odszkodowania. Używa się m.in. tanich części nieoryginalnych, zaniża się niekiedy nawet dwukrotnie stawki roboczogodzin lub stosuje się amortyzację. Ponadto nie tylko kwoty odszkodowań są zaniżone. Niemal zawsze ubezpieczyciele proponują zbyt niskie pozostałe świadczenia, takie jak zadośćuczynienie.
 

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Wołomina

Nasz oddział w Wołominie

helpfind

Oddział w Wołominie
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830