Odszkodowania Zabrze, uzyskaj odszkodowanie w Zabrzu

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Szukasz pomocy prawnej? Uzyskaj wyższe odszkodowanie w Zabrzu

Kierowcy, którzy rozliczali się z ubezpieczycielem metodą kosztorysową, dość często spotykają się z zaniżoną kwotą odszkodowania. Ponadto problem ten mają inni poszkodowani w wypadkach, np. przy pracy. Pomimo dostarczenia do ubezpieczyciela niezbędnej dokumentacji, ten nadal nie wypłaca pełnej kwoty, która prawnie przysługuje poszkodowanym. Trzeba też dodać, że odszkodowanie to nie jedyne świadczenie, należne pokrzywdzonym. Równie ważne jest zadośćuczynienie, które bardzo często utożsamiane jest z odszkodowaniem. W teorii są to jednak dwa różne świadczenia. Z racji tego, że kwoty zadośćuczynienia mogą wahać się kilkuset złotych do nawet kilku milionów, zakłady ubezpieczeń niemal zawsze wypłacają nawet kilkukrotnie niższe zadośćuczynienie, niż te, które prawnie przysługuje poszkodowanym. Większośc spraw o zadośćuczynienie ma swój finał w sądzie. Dlatego też tak ważna jest pomoc prawna.

Pomoc przy dochodzeniu odszkodowania Zabrze

Poszkodowani mogą zwrócić się o pomoc do wyspecjalizowanych firm odszkodowawczych, które w ich imieniu kontaktują się z ubezpieczycielem i walczą o przyznanie jak najwyższych kwot świadczeń. To rozwiązanie jest bardzo komfortowe i bezpieczne dla poszkodowanych. Nie muszą oni tracić czasu na sporządzanie skomplikowanych pism odwoławczych i stawiać się na rozprawach sądowych. Prowadzeniem sprawy zajmuje się wtedy przydzielony prawnik. Największym problemem nie jest pierwsze wnioskowanie o przyznanie świadczeń, ale późniejszy proces odwoławczy, który potrafi być bardzo skomplikowany i wyczerpujący. Inną możliwością jest skorzystanie z bezpłatnej pomocy Rzecznika Finansowego, który dokonuje analizy sprawy i wystawia stosowną opinię, pomocną podczas dochodzenia odszkodowania Zabrze. Może ona posłużyć jako solidny argument przeciwko błędnej decyzji ubezpieczyciela. Niestety na tym etapie pomoc Rzecznika Finansowego się kończy. Pomagamy osobom poszkodowanym uzyskać najwyższe kwoty zadośćuczynienia, renty i odszkodowania Zabrze. Wystarczy, że zgłosisz się do nas telefonicznie lub za pośrednictwem formularza na naszej stronie.
 

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Zabrza

Nasz oddział w Zabrzu

helpfind

Oddział w Zabrzu
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830